▲ Вверхтой хто пройшов крізь вогонь


Той хто пройшов крізь вогонь / Firecrosser  (2011)
01:38
Той хто пройшов крізь вогонь / Firecrosser (2011) Жанр: драма, історичний, біографічний, війна Режисер: Михайло Іллєнко Актори: Дмитро Лінартович, Віталій Лінецький, Ольга Гришина Сюжет: Фільм розповідає про долю радянського воєнного пілота, який став вождем індіанського племені в Канаді. Неймовірна доля простого хлопця з Полтавщини. Фільм заснований на реальних подіях.
Той Хто Пройшов Крізь Вогонь — Офіційний трейлер.
01:40
Той Хто Пройшов Крізь Вогонь — Офіційний трейлер. україни це вже щось.
Той хто пройшов крізь вогонь / Firecrosser (2011) [трейлер]
01:38
Той хто пройшов крізь вогонь / Firecrosser (2011) [трейлер]
Трейлер фільму "Той, хто пройшов крізь вогонь"
01:38
Трейлер фільму "Той, хто пройшов крізь вогонь" Фільм "Той, хто пройшов крізь вогонь"- це реальна історія про українця Івана Даценка - людину, який побував під час Другої світової війни в полоні у фашистів, а пізніше - і в катівнях НКВС. Льотчик, який скоїв більше 300 вильотів, Герой Радянського Союзу, що потрапив 1944 році у полон до фашистів, а після втечі був звинувачений радянською владою у зраді Батьківщині. Він не зламався, втік з сибірського заслання і емігрував до Канади, де став вождем племені індіанців,зберігши при цьому український
Той хто пройшов крізь вогонь
01:38
Той хто пройшов крізь вогонь
Той Хто Пройшов Крізь Вогонь (Трейлер)
01:38
Той Хто Пройшов Крізь Вогонь (Трейлер) Всiм дивитися!!!
Той хто пройшов крізь вогонь (2011) Трейлер
01:38
Той хто пройшов крізь вогонь (2011) Трейлер Той хто пройшов крізь вогонь / Firecrosser (2011) Жанр: драма, історичний, біографічний, війна Група "Відео українською мовою"
Той, хто пройшов крізь вогонь (2012) - реліз
01:38
Той, хто пройшов крізь вогонь (2012) - реліз Нарешті й українського блокбастера дочекались?
Той Хто Пройшов Крізь Вогонь / Firecrosser (2011)
01:45:18
Той Хто Пройшов Крізь Вогонь / Firecrosser (2011) 5 кращих фільмів:
Той, хто пройшов крізь вогонь trailer (2012)
01:38
Той, хто пройшов крізь вогонь trailer (2012) Українське кіно! Жанр: драма, пригоди, біографія Країна: Україна Рік випуску: 2012 Прем'єра фільму: 9 лютого 2012 В ролях: Дмитро Лінартович, Віталій Лінецький, Ольга Гришина, Іванна Іллєнко, Віктор Андрієнко Режисер: Михайло Іллєнко Опис: Фільм розповідає про долю радянського військового пілота, який став вождем індіанського племені в Канаді. Неймовірна доля простого хлопця з Полтавщини. Фільм заснований на реальних подіях.
Той, хто пройшов крізь вогонь
01:38
Той, хто пройшов крізь вогонь Офіційна прем'єра трейлера на Канському кінофестивалі Ukrainian Pavilion # 102 Marche du Film, Cannes, France 16 of may 2011 Засновано на реальних подіях. Іван Даценко - Герой Радянського Союзу та вождь індіанського племені. Неймовірна доля звичайного хлопця з Полтавщини
# Той хто пройшов крізь вогонь #
01:35:38
# Той хто пройшов крізь вогонь # ★★★★★ Рік: 2011 Країна: Україна Режисер: Михайло Іллєнко Сценарист: Михайло Іллєнко, Констянтин Коновалов Актори: Дмитро Лінартович, Ольга Гришина, Іванна Іллєнко, Олексій Колесник ; зайвий раз переконався, що Лінецький - ніфіґа не актор. Жанр: драма, історичний, біографічний, війна Фільм розповідає про долю совєтського воєнного пілота, який став вождем індіанського племені в Канаді. Неймовірна доля простого хлопця з Полтавщини. Фільм оснований на реальних подіях.
[trailer] Той хто пройшов крізь вогонь
01:38
[trailer] Той хто пройшов крізь вогонь Будущий шедевр Украинского кино! ))) Смотреть до конца! ) "Товарищ индеец, Вы )))))))))
 Той хто пройшов крізь вогонь (трейлер)
01:38
Той хто пройшов крізь вогонь (трейлер)